SIK SORULAN SORULAR

Nişanlıma/eşime doğum günü sürprizi yapmak istiyorum, iki kişilik otomobil kiralayabilir miyim?

İki kişilik otomobillerde şoför kullanmak mümkün/konforlu olmuyor, bu sebeple bu güzel gününüzde son derece şık bir klasikle, bu konuda eğitim almış profesyonel şoför kadromuzla size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Daha fazla bilgi için...Spor bir klasik otomobille dolaşmak istiyorum, nasıl yapabiliriz?

Neden olmasın? Hiç tatmadığınız bu deneyimi koleksiyonumuzdan bu hizmeti verebilen bir otomobille ve yanınızda size eşlik edecek profesyonel şoförümüzle yaşayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için...Yurt dışından gelen misafirimi karşılayacak ve ona bu farklı deneyimi yaşatacak ekibiniz var mı?

Tabii, talep formunda belirtmeniz halinde İngilizce bilen profesyonel şoförlerimizle size hizmet etmekten mutluluk duyarız. Daha fazla bilgi için...Yurt dışından gelen misafirimi İstanbul’un tarihi dokusuna uygun olarak tarihi bir otomobille gezdirmek istiyorum ve benim ona eşlik edecek zamanım yok ne yapmalıyım?

Siz bunu düşünmekle hiç yorulmayın, misafiriniz İstanbul’u bizimle keşfetmekten büyük mutluluk duyacaktır. Daha fazla bilgi için...Ya kiraladığımız otomobil arıza yaparsa ?

Klasik otomobilin bakımları kendi garajımızda ve yine kendi ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Ayrıca kiralanan her otomobile çıkış öncesi son bakım uygulanmaktadır. Ancak yine de kiralanan otomobilin 30+ yaşında olduğu düşünülürse ve yeni model otomobillerde bile arızalarla karşılaşıldığı göz önüne alınırsa böyle bir durum söz konusu olabilir. Aksilik durumunda seçtiğiniz araca en yakın modeli müsaitlik durumuna göre hizmetinize sunmaya çalışacağız, aksi takdirde asistan araç hizmetimiz (klasik olmayan) devreye girerek ulaşımınızı sağlayacaktır.Kiralama günü adresimize gelen sitenizde gördüğüm ve istediğim araç olmama olasılığı var mı ?

Hayır. Koleksiyondaki otomobiller tamamı bir kişiye ait ve müze ortamında saklanmaktadır bu durum ancak otomobilin mücbir sebeple arızalanması vb. durumlarında onayınız alınarak gerçekleştirilir.Böyle bir hizmeti çok yakın bir arkadaşıma hediye etmek istiyorum, bu mümkün müdür?

Tabii, bu heyecanı sizinle paylaşmak bize keyif verir.Şehir dışı kiralamalarınız mevcut mudur?

Evet şehir dışı kiralamalarımız mevcuttur. Daha fazla bilgi için...Klasik otomobil yaşının 30 olduğunu biliyorum, eski ama klasik olmayan modellere ihtiyacım var bunu temin edebilir misiniz?

Tabii, Young Timer modellerimiz yakın geçmişin klasik olmaya aday otomobilleri olarak hizmetinizdedir. Daha fazla bilgi için...

Otomobillerin kiralama fiyatları hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Arzu ettiğiniz otomobilin hemen yanında bulunan formu doldurarak bize ulaşabilir ya da belirtilen telefonlardan bizleri arayabilirsiniz, en kısa zamanda size istediğiniz iletişim yoluyla dönüş yapacağımızı bilmenizi isteriz.Rezervasyon yapmak için etkinlik tarihinden ne kadar önce irtibata geçmeliyim?

İstediğiniz otomobilin müsaitlik durumunu göz önünde bulundurarak en erken tarihte rezervasyon yapmanızı öneririz.Ödeme koşulları nelerdir?

Seçtiğiniz otomobili kesin olarak kiralamak istediğiniz tarihler için yapılacak anlaşmadan sonra kaparo yatırmanız ve kalan bakiyeyi de etkinlikten bir gün önce ödemeniz gerekmektedir.Hizmete neler dahil?

Hizmetimizde otomobilin size gönderilen fiyat teklifinde belirtilen, otomobil, km/yakıt, paralı yol ödemeleri, trafik ve kasko sigortası hizmeti, otoban ve köprü geçiş ücretleri, KDV, dahildir.Bir kilometre sınırlaması var mıdır?

Evet. Buna göre belirtilen fiyatlara 8 saate kadar 80 km - 12 saate kadar 100 km – 16 saate kadar 130 km sınırlaması vardır.